zeZadarova

Chovatelská stanice
2. 12. 2018

Arwenka útočí - MVP Praha

Arwenka dnes opět zazářila na MVP v Praze. Byla mooooc šikovná a vyběhala si ve třídě dorostu známku VN2. Je to holka šikovná, stejně jako její úžasná majitelka Eva. Holkám moooc gratulujeme a jen tak dáááál. 

15. 9. 2018

Prví výstava mrňousků :)

Zase jedno poprvé pro naše chlupaté kuličky :). 

Amax ze Zadarova 2.9. 2018 NVP Floracanis tř.štěňat -  VN1


Speciální výstava HW klubu 15.9. 2018 

Ainesso -  tř. štěňat VN2 a velmi pěkný posudek. 5,5 měsíční pes, s nůžkovým skusem, dobře modelovaná hlava, hnědé oko, korektní uši, správné postavení obou párů končetin, plynulý pohyb, výborná kvalita srsti, korektní ocas, malý bílý hrudní znak, správně vyjádřené znaky. 

Arwen Victory - tř. štěňat VN1 a také velmi hezký posudek. 5,5 měsíce, černá se znaky, silná v typu, silná hlava, uši momentálně níže nas., ale korektně nesené, stř. hnědé oko, velmi pěkný pigment, momentálně vývojově lehce otevřené pysky, kompletní nůžkový skus, P1 nahoře vlevo zdvojené, rovná hřbetní linie,stan. spodní linie, ocas korektně nasazen i nesen, přední i zadní nohy korektně postavené a zauhlené. Silný, vyrovnaný pohyb s pěkným posunem zezadu, osrstění s kompl. znaky, znaky na hrudi momentálně lehce spojeny. Srst lehce zvlněná, ve velmí dobré délce, tmavá, lesklá. Fena je přátelská, vyrovnaná a dobře předvedená. 

Auressel - neposouzena, ale posudek velmi pěkný. 5,5 měsíční fena, středně silná, plavá, menší hlava, uši nízko nasezeny, ale korektně neseny, stř. hnědé oko, výborná pigmentace, pěkně uzavřené pysky, rovný hřbet, korektně nasazený a nesený ocas, zadní nohy kor. zauhlené, mírně vytočené, osrstění stand. délky a zesvětlení. Fena je momentálně rozrušená, zůstává ale přátelská, proto není provedena prohlídka zubů. 

Majitelům děkuji za prezentaci a mooooc gratuluji !!! FOTO zde 

14. 8. 2018

Sraz Áček Velká Bíteš

Dvounohá opět skáče radostí :). 

Minulý týden se konalo ve Velké Bíteši setkání sourozenců. Arwenka přivítala na svém území Auressel, Amaxe, tátu Aika a polosestru Elli. Bylo neskutečné vedro, ale to nás neodradilo. Odpoledne jsme trávili ve stínku, nechyběl ani bazének. Krom hrátek a honiček si štěňátka postupně  vyzkoušela výstavní postoj, ukázování zoubků, běhání v kruhu atd...  :). Lektorkou byla naše velezkušená Lenka Řačáková, moooc díky ! Opět to bylo báječné setkání ! 

Pár fotek ZDE

29. 7. 2018

Minisraz Arwenky a Auressel

V pátek jsem natěšeně odjela do Lelekovic u Brna za Auressel. Přijela jsem o chvíli dřív a využila chvilku k pomuchlání Selly, jenže ta se ohlížela jen po Nickovi :), njn chlap a velký! Za pár chvilek dorazila i Torynka s rodinkou a začala parádní jízda. Bylo vše, mazlení, přetahování, trochu poslušnosti, vodní hrátky, odpočinek a pořád dokola. Venku bylo neskutečné vedro a holky byly neunavné :). Obě to jsou velmi šikovné holky a už se těšíme na příště. Pár foteček z našeho setkání ZDE 

25. 5. 2018

Tři oříšky pro Popelku - další loučení

Poslední 3 štěňátka a já jim celý týden říkam, že jsou mé 3 oříšky pro Popelku.

Byl to užasný týden plný slunce, radosti, poznatků v podobě první procházky v parku a bohužel také plný smutku z odchodů. Pravděpodobně nejobtížnější období pro chovatele :(, ALE páničci vypadají suprově a mrňousci se budou mít báječně :) !!!! Takže, hurá do světa a mějte se famfárově! 

Ainessko - temperamentní a opravdu velmi živé štěně. Oblíbenec Asperky, no co ten si mohl dovolit, kolikrát jsem nevěřila vlastním očím.  Mazel to ano, ale vždy se přišel pomazlit jen na chvíli a zase utíkal vymýšlet nějakou lumpárnu :). 

Artík - sebevědomý kluk, trochu samotář, má rád svůj klid a s oblibou se dokázal zakousnout v nestřežené chvíli do mého lýtka nebo zadnice sourozenců :). V kotci patřil mezi křiklouny, jak už jsem několikrát říkala, patřil do křičícího semaforu červená, žlutá a zelený. 

Auressel -  jednoduše řečeno andílek s ďáblíkem v těle. Nemohu zastírat, Selly byla mou velkou oblíbenkyní a doslova mne učarovala. Velká průzkumnice okolí a jako první našla cestičku ven z venkovního ohrazení a samozřejmě všechna štěňátka to hned odkoukala.

JSEM MOC RÁDA, ŽE VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA MAJÍ SKVĚLÉ NOVÉ RODINY A PŘEJEME DO ŽIVOTA SPOUSTU RADOSTI, LÁSKY A ELÁNU!!!